Casamatta Hostel Unidade Primavera
A Casamatta Hostel Unidade Primavera Pirenópolis hotel közel van a Bonfim Church területéhez, amely csak 350 méter távolságra található. A Pirenópolis városi vendégház a közelben privát parkolót biztosít.
Pirenópolis központja 15 perces sétával elérhető. A Cachoeiras dos Dragões egy 16 perces sétára fekszik a hoteltől. Továbbá, a Largo do Rosário hozzávetőlegesen 1 km-re található. A Lovagi Tornák Múzeuma szintén megtalálható közelében a Pirenópolis városi ingatlantól.
A szobákban étkező, valamint tea- és kávéfőző berendezés szolgálják az ön kényelmét. Minden szobában van elektromos vízforraló, hűtő és konyhai edények.
A dél-amerikai ételeket kínáló Restaurante E Pizzaria Toque Especial 5 percnyi sétára fekszik.
- Helyi látnivalók
- Atelie Vera Michels600 m
- Rua do Lazer550 m
- Galeria da Aurora650 m
- Mariano de Pirenopolis Museum550 m
- Galeria Do Beco850 m
- Bonfim Church450 m
- Cachoeira do Abade300 m
- Repülőterek
- Santa Genoveva121 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- 🚗
Leparkolhatjuk a gépjárművünket a Casamatta Hostel Unidade Primavera területén?
A Casamatta Hostel Unidade Primavera vendégeinek parkoláshoz egy privát parkoló biztosított, mely a közelben található, 10 BRL/nap. - 💵
Mennyibe kerül egy szobafoglalás a Casamatta Hostel Unidade Primavera Pirenópolis kínálatából?
A Casamatta Hostel Unidade Primavera átlag szobaára 29 $. További információért vegye fel a kapcsolatot a hotel munkatársaival. - 🚪
Milyen szobák érhetők el a Casamatta Hostel Unidade Primavera kínálatában?
A Casamatta Hostel Unidade Primavera vendégei választhatnak Standard háromszemélyes szoba és Kétszemélyes szoba közül. - 🌇
Mennyi időbe telik eljutni a Casamatta Hostel Unidade Primavera Pirenópolis területétől a városközpontba?
A Casamatta Hostel Unidade Primavera Pirenópolis területétől egy 15 perces séta elvezeti a városközpontba. - ✈
A Santa Genoveva milyen messze van a Casamatta Hostel Unidade Primavera területétől?
A Santa Genoveva repülőtér és a Casamatta Hostel Unidade Primavera 125 km távolságra vannak egymástól. - 🕌
Melyek a leghíresebb turistalátványosságok a Casamatta Hostel Unidade Primavera közelében?
A Church of Our Lord of Bonfim, továbbá a Bonfim Church a Casamatta Hostel Unidade Primavera közeli nevezetességei közé tartozik. - 🍹
Melyek a legjobb éttermek a Casamatta Hostel Unidade Primavera Pirenópolis körül.
A Casamatta Hostel Unidade Primavera Pirenópolis területétől 300 méterre ellátogathat a Boca do Forno Pizzaria és Cozinha de Quintal éttermekbe. - ❓
Magunkkal vihetjük a háziállatunkat a Casamatta Hostel Unidade Primavera szállásaira?
Igen, a Casamatta Hostel Unidade Primavera területén háziállat engedélyezett.